slovak_flagInformácie pre Au Pair - volaj 048 230 2907

Čo potrebuješ k registrácii:

  1. Vyplnený registračný formulár

  2. Referencie od dvoch ľudí, ktorí Ťa poznajú a vedia posúdiť Tvoj vzťah k deťom, Tvoje vlastnosti. Referencie by mali byť v anglickom jazyku.

  3. Tvoje aktuálne fotografie /fotografie týkajúce sa sčasti Tvojho súkromného života / s priateľmi, s rodičmi a pod./

  4. Kópiu Diplomu o ukončení vysokoškolského vzdelania alebo kópia Maturitného vysvedčenia /Tvoje najvyššie dosiahnuté školské vzdelanie/ alebo iné certifikáty

  5. Kópiu Výpisu z registra trestov

  6. List rodine tzv. „Dear family letter“, alebo svoj životopis v angličtine

  7. Potvrdenie od lekára o Tvojom aktuálnom zdravotnom stave - medical record

  8. Kópiu vodičského preukazu (ak si ochotný/á jazdiť vo Veľkej Británii, mnohé rodiny to uvítajú )

  9. Kópiu občianskeho preukazu

Príď pripravený a ušetríš si čas.....pre rýchlejšiu priamu registráciu si stiahni a vyplň všetky formuláre, dostupné na tejto stránke. Ponúkame Ti predplatenú poštovnú obálku označené ako“ Free Post“, ktorú môžeš obdržať od nášho pracovníka agentúry. V tejto obálke pošleš všetky dokumenty dodatočne ZADARMO. Novinkou je ON LINE REGISTRÁCIA na našej stránke, ktorá celý proces zjednoduchší a urýchli. Ostatné dokumenty môžu byť tiež zaslané mailom alebo faxom. Zaregistrovať sa môžeš kedykoľvek a akýmkoľvek spôsobom, odchod do Veľkej Británie je možný počas celého roka.

Možno sa Ti zdá, že potrebuješ poslať neuveriteľné množstvo dokumentov, ale my vieme, čo rodiny preferujú a čo je pre Teba naozaj to najlepšie. Samozrejme, na druhej strane ti anglická rodina ponúka nahliadnuť do ich súkromia, prehliadať si fotografie domu, detí a vypočuť si interview.

Ak si pripravená/ý sa zaregistrovať, napíš nám na daniela.fischerova@1stchoiceaupairs.eu alebo kontaktuj našu slovenskú kanceláriu na telefónnom čísle 048 230 2907.