slovak_flagRegistration in Slovakia - 02 5930 5073

Čo potrebuješ k registrácii:

  1. Vyplnené registračné formuláre

  2. Referencie od dvoch ľudí, ktorí Ťa poznajú a vedia posúdiť Tvoj vzťah k deťom, Tvoje vlastnosti. Referencie by mali byť v Anglickom jazyku.

  3. Tvoje aktuálne fotografie /fotografie týkajúce sa sčasti Tvojho súkromného života / s priateľmi, s rodičmi a pod./

  4. Kópia Diplomu o ukončení vysokoškolského vzdelania, alebo kópia Maturitného vysvedčenia /Tvoje najvyššie školské vzdelanie/, alebo iné certifikáty

  5. Kópiu Výpisu z registra trestov

  6. List rodine tzv. „Dear family letter“, alebo svoj životopis v angličtine

  7. Potvrdenie od lekára o Tvojom aktuálnom zdravotnom stave - medical record

  8. Kópia vodičského preukazu (ak si ochotný/á jazdiť vo Veľkej Británii, mnohé rodiny to uvítajú )

  9. Kópia občianskeho preukazu

Príď pripravený a ušetríš si čas.....pre rýchlejšiu priamu registráciu si stiahni a vyplň všetky formuláre, dostupné na tejto stránke. Ponúkame Ti predplatenú poštovnú obálku označené ako“ Free Post“, ktorú môžeš obdržať od nášho pracovníka agentúry. Obálkou Free Post nám pošleš poštou všetky dokumenty dodatočne ZADARMO. Zaregistrovať sa môžeš kedykoľvek a akýmkoľvek spôsobom, odchod do Veľkej Británie je možný počas celého roka.

Možno sa Ti zdá, že potrebuješ poslať neuveriteľné množstvo dokumentov, ale my vieme, čo rodiny preferujú a čo je pre Teba naozaj to najlepšie. Samozrejme, na druhej strane ti anglická rodina ponúka nahliadnuť do ich súkromia, prehliadať si fotografie domu, detí a vypočuť si interview.

Ak si pripravená/ý sa zaregistrovať, napíš nám na daniela.fischerova@1stchoiceaupairs.eu, alebo kontaktuj našu slovenskú kanceláriu na telefónnom čísle 02 5930 5073 ak sa nachádzaš na Slovensku