slovak_flagInformácie pre Au Pair - volaj 048 230 2907

Čo nasleduje po vyplnení prihlášky?

Ak obdržíme všetky dokumenty, ktoré potrebujeme k úspešnej registrácii, niekto z nášho tímu sa s Tebou skontaktuje, kde sa práve nachádzaš. Dohodneme si s Tebou stretnutie, spravíme interview a nahráme krátke video. Tvoj videoklip a všetky dokumenty pošleme rodinám a profily rodín zase na výber Tebe. Po vzájomnej zhode dvoch strán, zabezpečíme, aby Ti rodina zatelefonovala. Potom už naozaj záleží len od Teba a rodiny. Bez stresu sa slobodne rozhodneš, ktorú rodinu si vyberieš. Osloviť Ťa môže viacero rodín. Do výberu agentúra vôbec nezasahuje len podá pomocnú ruku. Tento systém sa nám zatiaľ veľmi osvedčil a dúfame, že aj ty s ním budeš spokojná. Celý proces trvá v priemere 2-3 týždne.

Ako komunikujeme ?

Vynikajúca komunikácia medzi agentúrou, rodinami a au pair:

  • pomocou e-mailu

  • posielaním sms správ

  • telefonicky

  • poštou

Výber je na tebe!!!!!

Programy, ktoré ponúkame:

AU PAIR PROGRAM

Au Pair, ktorá má záujem o tento program, pracuje 25 hodín týždenne a minimálna mzda je 60 libier týždenne (britskou vládou je garantovaných £55/25h).

AU PAIR PLUS PROGRAM

Tento program predstavuje viac ako 25 hodín týždenne za tomu zodpovedajúce vreckové.


Au Pair PLUS programu sa môžu zúčastniť len členovia Európskej Únie !!!!!!!!!

Doba pobytu:

Ponúkame viacero druhov pobytov:

  • krátkodobé pobyty /tzv. letné au pair pobyty/ - dĺžka pobytu je približne 3 mesiace, je vhodná pre au pair, ktoré sú študentkami a radi by vycestovali počas letných prázdnin zdokonaliť sa v Anglickom jazyku a prežiť zaujímavé leto
  • dlhodobé au pair pobyty - min. dĺžka je 6mesiacov, zväčša však ide o jednoročné, až dvojročné pobyty

A čo štúdium?

Naša agentúra v spolupráci s rodinou Ti pomôže dohodnúť termín stretnutia s tútorom na jazykovej škole, ktorá je čo najbližšie k miestu Tvojho bydliska. Pre krajiny EÚ sú jazykové kurzy angličtiny bezplatné /samozrejme neberieme do úvahy vstupný registračný poplatok školy, ktorý je približne 55 libier/. V prípade platených alebo súkromných škôl, sa hostiteľská rodina môže podieľať na financovaní Tvojho štúdia / podľa dohody/.


Moje vreckové

Minimálne vreckové stanovené Veľkou Britániou za 25 hod/týždenne je 55 libier. Naša agentúra sa snaží cenu posúvať vyššie a momentálna úroveň je £60.


A čo môj spoločenský život

Nájsť si priateľov bude veľmi jednoduché. Pretože rodiny aj au pair osobne poznáme, navštevujeme a staráme sa o ne i po príchode do Veľkej Británie, vieme Ti poskytnúť informácie, adresy a kontaktné teléfónne čísla na au pair a ich rodiny v blízkom okolí. Tak neváhaj a kontaktuj nás. Je množstvo ľudí, ktorí Ťa chcú spoznať práve tak , ako ty ich.