slovak_flagRegistration in Slovakia - 02 5930 5073

Čo nasleduje po vyplnení prihlášky?

Ak obdržíme všetky dokumenty, ktoré potrebujeme k úspešnej registrácii, niektorý z našich slovenských pracovníkov sa s Tebou skontaktuje, či sa práve nachádzaš na Slovensku, alebo vo Veľkej Británii. Dohodneme si s tebou stretnutie na interview. Tvoj videoklip a všetky dokumenty pošleme rodinám a zabezpečíme telefonický rozhovor. Potom už naozaj záleží od Teba a rodiny. Bez stresu sa slobodne rozhodneš, ktorú rodinu si vyberieš. Kontaktovať môžeš viacero rodín, a naopak, aj Teba može osloviť viacero rodín. Do výberu agentúra vôbec nezasahuje. Tento systém sa nám zatiaľ veľmi osvedčil a dúfame, že aj ty s ním budeš spokojná. Celý proces trvá v priemere 2-3 týždne.

Ako komunikujeme ?

Vynikajúca komunikácia medzi agentúrou, rodinami a au pair:

  • pomocou e-mailu

  • posielaním sms správ

  • telefonicky

  • poštou

Výber je na tebe!!!!!

Programy, ktoré ponúkame:

AU PAIR PROGRAM

Au Pair, ktorí má záujem o tento program, pracuje 25 hodín týždenne a minimálna mzda je 55 libier týždenne, čo je dané brickou vládou

AU PAIR PLUS PROGRAM

Tento program zahŕňa 40 hodín týždenne a zákonom daná minimílna mzda je 75 libier týždenne.


Au Pair PLUS programu sa môžu zúčastniť len členovia Európskej Únie !!!!!!!!!

Doba pobytu:

Ponúkame viacero druhov pobytov:

  • krátkodobé pobyty /tzv. letné au pair pobyty/ - dĺžka pobytu je približne 3 mesiace, je vhodná pre au pair, ktoré sú študentkami a radi by vycestovali počas letných prázdnin zdokonaliť sa v Anglickom jazyku a prežiť zaujímavé leto
  • dlhodobé au pair pobyty - min. dĺžka je 6mesiacov, zväčša však ide o jednoročné, až dvojročné pobyty

A čo štúdium?

Naša agentúra Ti zorganizuje termín stretnutia s tútorom pre zahraničných študentov na jazykovej škole, ktorá je čo najbližšie k miestu tvojho bydliska. Pre krajiny EU sú jazykové kurzy angličtiny bezplatné /samozrejme neberieme do úvahy vstupný registračný poplatok školy, ktorý je približne 25 libier/. Hostiteľská rodina sa podieľa na financovaní Tvojho štúdia / pod dohode/ asi do výšky 50 %.


Moje vreckové

Minimálne vreckové stanovené Veľkou Britániou za 25 hod/tyzdenne je 55 libier, čo garantuje aj naša agentúra. Cena sa môže zvyšovať, po dohovore s rodinou.


A čo môj spoločenský život

Nájsť si priateľov bude veľmi jednoduché. Pretože rodiny aj au pair osobne poznáme, navštevujeme a staráme sa o ne i po príchode do Veľkej Británie, vieme Ti poskytnúť informácie, adresy a kontaktné teléfónne čísla na au pair a ich rodiny v blízkom okolí. Tak neváhaj a kontaktuj nás. Je množstvo ľudí, ktorí Ťa chcú spoznať práve tak , ako ty ich.